top of page
  • Фото автораМедиторія

Атестація лікарів: за володіння цифровими навичками нараховуватимуть бали

Для стимулювання розвитку цифрової компетентності медпрацівників МОЗ України внесло зміни до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженого наказом від 09.09.2022 року № 1640 (представлений нижче).


Усі лікарі, які здійснюють професійну діяльність, зобов’язані щороку проходити атестаційну комісію і за результатами проходження підтверджувати щонайменше 50 балів. Раніше за освітні заходи, зокрема, з питань цифрових навичок, які не стосуються відповідної лікарської спеціальності, але є частиною кваліфікаційних вимог, нараховувалося максимум 8 балів. Тепер вагомий вплив на результат атестації має не лише медична освіта та навички, а і цифрова грамотність лікаря. Зміни до умов атестації передбачають, що можна буде отримати 20 балів за володіння відповідним рівнем цифрової компетентності.


Водночас додаткові 8 балів, згідно зі змінами до Порядку проведення атестації, можна отримати за освітні заходи, які не стосуються лікарської спеціальності, але є частиною кваліфікаційних вимог, такі як питання медичної етики, деонтології, комунікаційні навички тощо.

Наказ МОЗ України від 09.09.2022 року № 1640
.pdf
Завантажити PDF • 131KB

Джерело: МОЗ України


937 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page