top of page
  • Фото автораМедиторія

Верифікація відомостей про пацієнтів: які зміни внесено?

КМУ схвалив проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо верифікації відомостей про пацієнтів» (станом на 04.05.2023 документ не оприлюднений).


Документом передбачається внесення змін до законів України щодо верифікації даних між електронною системою охорони здоров’я та іншими реєстрами:

  1. Єдиним державним демографічним реєстром

  2. Державним реєстром актів цивільного стану

  3. Державним реєстром фізичних осіб – платників податків

Функціональні можливості електронної системи охорони здоров’я повинні забезпечувати взаємодію між центральною базою даних та іншими інформаційними ресурсами. Для проведення такої взаємодії було визначено перелік відомостей про фізичних осіб, що обробляються та будуть верифікуватися між зазначеними ресурсами. Це дозволить, наприклад, уникнути технічних помилок під час отримання доступу до медичної інформації. Процедура відбуватиметься з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних».


Звертаємо увагу, НСЗУ приймає пропозиції на укладення договорів за пакетом «Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки».


Джерело: МОЗ України


P.S.: Перелік наших послуг ось тут!

648 переглядів
bottom of page