top of page
  • Фото автораМедиторія

Кваліфікаційні вимоги до керівників медзакладів: МОЗ України внесено зміни

Оприлюднено наказ МОЗ України від 06.06.2022 №958 «Про затвердження Змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я».


Внесено наступні зміни в кваліфікаційні вимоги генерального директора (директора)/начальника (завідувача) закладу охорони здоров’я:

  • Повинен володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків відповідно до закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

  • Вища освіта другого (магістерського) рівня у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» або 28 «Публічне управління та адміністрування», або 1501 «Державне управління», або 22 «Охорона здоров’я», або 08 «Право», або 05 «Соціальні та поведінкові науки», або 03 «Гуманітарні науки».

  • У разі здобуття вищої освіти у галузі знань 08 «Право», 05 «Соціальні та поведінкові науки» або 03 «Гуманітарні науки» вимагається наявність вищої освіти другого (магістерського) рівня у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» або 28 «Публічне управління та адміністрування», або 1501 «Державне управління» (крім керівників закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу).

  • У разі здобуття вищої освіти у галузі знань 22 «Охорона здоров’я» вимагається подальша спеціалізація «Організація і управління охороною здоров’я» або наявність вищої освіти другого (магістерського) рівня у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» або 28 «Публічне управління та адміністрування», або 1501 «Державне управління».

Зі всіма затвердженими змінами можна ознайомитися за посиланням.


2 579 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page