top of page
  • Фото автораМедиторія

Медичні заклади, які отримали договір із «нульовою» сумою, повинні продовжувати вносити дані в ЕСОЗ

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) протягом року здійснює перерахунки за внесеними даними. Отже медзаклади, які вносять дані, можуть розраховувати на оновлення суми договору!


Якщо заклад вносить дані і кількість фактично наданих медичних послуг відрізняється від запланованої в договорі, то НСЗУ має право внести зміни в договір для коригування запланованої вартості медичних послуг.


Тобто після аналізу даних в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ) визначається кількість запланованих послуг на наступний період. На основі планової кількості послуг розраховується запланована вартість медичних послуг для майбутнього періоду. Перерахунок відбувається в межах бюджетних асигнувань, які передбачені для кожного пакету медичних послуг на відповідний період згідно з договором (п. 17 Порядку № 1464).


За умовами договору, якщо протягом 3-х місяців поспіль фактична вартість наданих медичних послуг вища або нижча, ніж запланована вартість медичних послуг за відповідний квартал, то на вимогу НСЗУ сторони повинні підписати договір про внесення змін до договору, в якому визначити скориговану заплановану вартість послуг та у разі потреби граничні суми оплати на наступні місяці.


Зауважимо, якщо медзаклад не надавав медичні послуги або не вів електронні медичні записи за 2022 рік, то запланована вартість медичних послуг на 2023 рік становить 0,00 грн.


З клінічними протоколами та стандартами медичної допомоги, що були затверджені у лютому, можна ознайомитися за посиланням.


Джерело: НСЗУ


P.S.: Перелік наших послуг ось тут!

1 275 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page