top of page
  • Фото автораМедиторія

Медичні mini-новини цього тижня

В Україні зареєстровані два випадки кору. Обидві дитини – з однієї родини, одна з них раніше отримала першу дозу щеплення проти кору, друга не була вакцинована.

 

У зразку стічної води, відібраному в Павлограді (Дніпропетровська область), визначено новий варіант штаму SARS-CoV-2 Omicron – XBB.1.9. Він наразі розповсюджений в Індонезії (до 50 % випадків), країнах Південно-Східної Азії та деяких країнах Європи.

 

Пацієнти, які вакцинувалися проти COVID-19 за кордоном та отримали відповідний іноземний COVID-сертифікат, можуть звернутися до лікаря для внесення цих вакцинацій до ЕСОЗ, а надалі – сформувати COVID-сертифікат через Дію.

 

Оприлюднена інформація щодо охоплення профілактичними щепленнями за 2022 рік. Однорічні діти охоплені вакциною проти кору, паротиту, краснухи на рівні 74,1%, вакциною проти дифтерії, кашлюку і правця — на 72,9%, вакциною проти гепатиту В — на 62,4%, вакциною проти туберкульозу — на 71%, вакциною проти поліомієліту — на 68,9%, а вакциною проти гемофільної інфекції — на 69,8%.

 

Фінансування за пакетом «Забезпечення збереження кадрового потенціалу для надання медичної допомоги населенню, яке перебуває на тимчасово окупованій території» отримують 64 медичні заклади, які розташовані на тимчасово окупованих територіях України. З них 22 медзаклади – у Луганській області, по 15 медзакладів – у Запорізькій та Донецькій областях та ще 12 – у Херсонській. За два місяці 2023 року лікарні вже отримали 133 808 694 грн.

 

Джерело: МОЗ України


P.S.: Перелік наших послуг ось тут!

278 переглядів0 коментарів

תגובות


bottom of page