top of page
  • Фото автораМедиторія

Мінфін буде проводити перевірки відомостей в ЕСОЗ, на підставі яких здійснюється оплата за ПМГ

Оприлюднено постанову КМУ від 19 липня 2022 року № 807 «Про затвердження Порядку проведення перевірки достовірності інформації та документів, що внесені до електронної системи охорони здоров’я (крім інформації про стан здоров’я людини), на підставі яких здійснюється оплата надання медичних послуг та лікарських засобів за програмою медичних гарантій, та інформаційної взаємодії під час такої перевірки».


Згідно з документом (опубліковано нижче), НСЗУ надає Мінфіну відомості (крім інформації про стан здоров’я людини), що внесені до електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ), містяться в центральній базі даних цієї системи та на підставі яких здійснюється оплата надання медичних послуг та лікарських засобів за програмою державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення, а саме відомості з реєстрів центральної бази даних:

  • з Реєстру пацієнтів

  • з Реєстру декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу

  • з Реєстру суб’єктів господарювання у сфері охорони здоров’я

  • з Реєстру медичних спеціалістів

  • з Реєстру медичних працівників

  • з Реєстру договорів про медичне обслуговування населення

  • з Реєстру договорів про реімбурсацію

Перевірка достовірності інформації та документів проводиться шляхом автоматизованого обміну інформацією між центральною базою даних ЕСОЗ та інформаційно-аналітичною платформою електронної верифікації та моніторингу, засобами системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів із застосуванням засобів технічного та криптографічного захисту інформації.


У разі виявлення невідповідності інформації та документів, у тому числі виявлення невідповідності відомостей щодо особи в автоматизованих інформаційних системах, реєстрах, базах даних, Мінфін надає НСЗУ рекомендацію для проведення додаткової перевірки інформації, що містить невідповідності. Рекомендація щодо кожної особи формується на підставі однієї або кількох виявлених невідповідностей.


НСЗУ опрацьовує отримані рекомендації, в тому числі проводить додаткові перевірки інформації, що містить невідповідності.


За результатами опрацювання наданих Мінфіном рекомендацій НСЗУ приймає рішення щодо:

  • оплати відповідних медичних послуг та лікарських засобів за програмою медичних гарантій згідно з умовами договору про медичне обслуговування населення чи договору про реімбурсацію та законодавством про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення;

  • усунення невідповідності відомостей в ЕСОЗ.

Постанова КМУ від 12.07.2022 року № 807
.doc
Завантажити DOC • 66KB


2 820 переглядів0 коментарів

留言


bottom of page