top of page
  • Фото автораМедиторія

Оприлюднено постанову щодо підтвердження кваліфікації медиків, які працевлаштовуються за кордоном

Чимало медичних працівників звертаються з проханням видати документ, який би підтверджував їхній професійний статус (освіту, кваліфікацію, професійний досвід).


КМУ ухвалив постанову № 149 від 17 лютого 2023 р. «Про затвердження Порядку проведення верифікації інформації про освіту, кваліфікацію та професійний досвід медичних, фармацевтичних працівників та інших працівників сфери охорони здоровʼя» (постанова оприлюднена нижче).


Відповідно до постанови:

  • Працівник має звернутися із заявою про верифікацію до органу управління закладу охорони здоров’я, в якому він/вона працювали до виїзду з України. Органом управління може бути міський/обласний департамент охорони здоров’я, МОЗ України тощо. Він/вона має заповнити верифікаційну анкету (шаблон наведений у додатках до постанови) та надати сканкопії підтверджувальних документів.

  • Верифікацію здійснюють, збираючи та перевіряючи достовірність документів про освіту, кваліфікацію та професійний досвід працівника.

  • Після завершення перевірки верифікатор вносить отримані результати до електронної відомості

  • У разі позитивного результату перевірки верифікатор оформляє довідку про освіту, кваліфікацію та професійний досвід працівника (українською та англійською мовами). Сканкопія довідки надсилається на адресу електронної пошти, зазначену медиком у верифікаційній анкеті.

Термін проведення перевірки та ухвалення рішення щодо її результатів становить 30 календарних днів з дня одержання заяви медичного працівника органом управління закладу охорони здоровʼя.


З постановою можна ознайомитися за посиланням.


А як визначити кількість балів БПР за участь у у міжнародних заходах, читайте у новині за посиланням.


Джерело: МОЗ України


P.S.: Перелік наших послуг ось тут!

1 303 перегляди
bottom of page