top of page
  • Фото автораМедиторія

Підтвердження доступності для осіб з інвалідністю: кому та чому можна не подавати документ до НСЗУ?

Для того, щоб укласти договір з НСЗУ, медзаклади мають бути доступними для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Така норма є у порядку укладення договору про медичне обслуговування за Програмою медичних гарантій, затвердженого постановою КМУ від 25.04.2018 №410.


Тому при подачі пропозиції потрібно буде додати скановану копію документа, що підтверджує доступність будівель та приміщень для людей з інвалідністю відповідно до будівельних норм i правил. Такий документ видає фахівець з технічного обстеження, який має відповідний сертифікат.


Якщо документ медзаклад подавав під час укладання договору в минулому періоді, повторно подавати його НЕ потрібно. Документ подається тільки тоді, якщо відбулися зміни – змінилася адреса, юридичне місцезнаходження тощо.


Медзакладам, які планують укласти договір за пакетами екстреної медичної допомоги, подавати копії документу про доступність не потрібно!


Говорячи про забезпечення перекладу на жестову мову, у період воєнного стану та місяць після його скасування при подачі пропозиції відповідність цій вимозі підтверджувати не потрібно.


Звертаємо увагу, що оприлюднено вимоги ПМГ-2023 за напрямом первинна медична допомога.


Джерело: Академія НСЗУ


146 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page