top of page
  • Фото автораМедиторія

Скільки має бути медсестер за пакетом «Первинна медична допомога»?

В умовах закупівлі медичних послуг за пакетом «Первинна медична допомога» зазначені мінімальні вимоги до спеціалістів та кількості фахівців, які працюють на посадах.


За місцем надання медичних послуг:

  • Лікар із надання первинної медичної допомоги (ПМД) (лікар загальної практики – сімейної медицини, лікар-терапевт, лікар-педіатр) – щонайменше 1 особа, яка працює за основним місцем роботи у цьому медзакладі

  • Сестра медична (брат медичний) – щонайменше 1 особа, яка працює за основним місцем роботи (після набору лікарем 50% обсягу декларацій)

Тому для укладення договору з НСЗУ у надавача повинні бути за місцем надання послуги щонайменше 1 лікар ПМД та 1 медична сестра (брат медичний) за основним місцем роботи (за умови якщо хоча б один лікар у цьому місці надання послуг набрав понад 50% обсягу декларацій).

  • Якщо надавач має всього 1-го лікаря ПМД, який не набрав 50% обсягу декларацій, то працевлаштування медсестри не вимагається

  • Якщо надавач має 3-х лікарів ПМД, з яких 2 набрали понад 50% обсягу декларацій, то надавач повинен працевлаштувати щонайменше 1 медсестру (брата медичного) за основним місцем роботи

  • Якщо надавач має 8 лікарів ПМД, з яких усі набрали понад 50% обсягу декларацій, то надавач повинен працевлаштувати щонайменше 1 медсестру (брата медичного) за основним місцем роботи.

Звертаємо увагу, що строк подання пропозиції про укладення договору за напрямом «Первинна медична допомога» спливає о 18:00 за київським часом 31 грудня 2023 року. НСЗУ буде розглядати пропозиції до 12 січня 2024 року включно. З детальною інструкцією можна ознайомитися за посиланням.


Нагадуємо, НСЗУ опублікувала оголошення про прийом пропозицій щодо психіатричної та стаціонарної допомоги з хірургією і без.


Джерело: НСЗУ


P.S.: Перелік наших послуг ось тут!

1 461 перегляд0 коментарів

תגובות


bottom of page