top of page
  • Фото автораМедиторія

Співпраця НСЗУ та медзакладів, які знаходяться на тимчасово окупованих або прифронтових територіях

Медичні заклади, які знаходяться на тимчасово окупованих чи прифронтових територіях, наразі звітують НСЗУ в межах чинного договору. Якщо в 2022 році між НСЗУ і такими надавачами у договорах фіксувалося поняття «форс-мажор», яке давало можливість не надавати ту чи іншу звітність, то в 2023 році договори вже було укладено без застосування такого пункту.


Минулого року НСЗУ разом з військовими адміністраціями та правоохоронними органами провели роботу щодо зміни керівництва закладів, аби мати можливість контролювати ситуацію.


Сьогодні механізм оплати відбувається таким чином: НСЗУ як мінімум з трьох джерел перевіряє інформацію про кількість працівників у медзакладі, в якому оплачує фонд оплати праці. Ця інформація верифікується, порівнюється з даними в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ).


Якщо є інформація, котру підтверджують СБУ чи інші уповноважені органи, що лікарі не мають доступу до коштів, медзаклад відключають від ЕСОЗ і зупиняють оплати. Рішення про призупинення оплат НСЗУ не ухвалює одноосібно: беруть участь відповідні інстанції, що володіють інформацією про лікарню.


Увага! НСЗУ відкрила оголошення про прийом пропозицій на укладення договорів за новим пакетом «Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки».


Джерело: НСЗУ


P.S.: Перелік наших послуг ось тут!
173 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page