top of page
  • Фото автораМедиторія

Уряд збільшує обсяги зберігання наркотичних засобів для паліативних пацієнтів

19 січня 2024 року Урядом прийнято рішення, завдяки якому було збільшено обсяги дозволених до зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у медзакладах та аптеках з 3-місячної до 6-місячної потреби. У лікувально-профілактичних закладах обсяги збільшено з місячної до 3-місячної потреби закладу в препаратах.


Також було збільшено дозволений до видачі обсяг наркотичних лікарських засобів хворим під час надання паліативної та хоспісної допомоги з 15-ти до 30-ти денної потреби.


Впровадження такого рішення покликано забезпечити розширення доступу до знеболення у паліативних пацієнтів, що сприятиме ефективному купіруванню больового синдрому.


Також це створить буфер запасів препаратів замісної підтримувальної терапії в регіонах, що підвищить якість послуг з проведення замісної терапії та значно скоротить витрати на логістику препаратів.


Рішенням врегульовано й можливість видачі рідких форм препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів із застосуванням зареєстрованих в Україні автоматизованих або ручних дозуючих пристроїв.


Нагадуємо, що МОЗ України затвердило Порядок проведення перевірок в установах, організаціях та на підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України.


P.S.: Перелік наших послуг ось тут!


Джерело: МОЗ України


808 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page