top of page
  • Фото автораМедиторія

Як медики можуть долучитися до закладів постраждалих регіонів через підрив дамби Каховської ГЕС?

Черговий терористичний акт – підрив дамби Каховської ГЕС – призвів до затоплення населених пунктів та інших потенційно небезпечних обʼєктів Херсонщини.


Для підсилення кадрової спроможності лікарень до роботи на території постраждалих регіонів (Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей), а також прифронтових територіях, додатково будуть залучені до роботи медики з інших регіонів.


Медики на добровільній основі долучатимуться до роботи у вищезгаданих областях на термін від 2 тижнів до 30 днів. При цьому повторне відрядження можливе не раніше ніж через 30 днів після попереднього.


До роботи залучатимуться такі фахівці: лікар-анестезіолог, лікар-терапевт, лікар-травматолог дитячий, лікар-офтальмолог, лікар-невропатолог, лікар-фтизіатр, лікар-хірург щелепно-лицевий, лікар-нейрохірург, лікар-гематолог, лікар-рентгенолог, лікар-онколог, лікар-гінеколог-онколог, лікар з променевої терапії, лікар невідкладної (екстреної) медичної допомоги, медичні сестри тощо.

Медпрацівники (окрім заробітної плати) отримуватимуть компенсацію додаткових витрат, пов’язаних із перебуванням у місці відрядження.


Медики можуть бути залучені до підсилення медзакладів у кілька способів:

  • через керівника лікарні, який подає до державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України» списки охочих медичних працівників, у тому числі науково-педагогічних працівників закладів вищої (післядипломної) освіти, фахівців з реабілітації, для їх направлення у відрядження для надання медичної допомоги та/або реабілітаційної допомоги

  • через самозвернення на гарячу лінію МОЗ України — залишивши заявку на участь за номером: 0 800 60 20 19

Механізм залучення медиків передбачений наказом МОЗ України від 05.09.2022 № 1597 «Про затвердження Порядку направлення у відрядження медичних працівників, у тому числі науково-педагогічних працівників закладів вищої (післядипломної) освіти, фахівців з реабілітації для надання медичної допомоги та/або реабілітаційної допомоги».


Нагауємо, медзаклади усіх областей можуть подати заявки та отримати фінансування інфраструктурних проєктів та проєктів зі встановлення сонячних панелей.


Джерело: МОЗ України


P.S.: Перелік наших послуг ось тут!

95 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page