top of page

Ви вирішили відкрити приватну медичну практику чи вже керуєте своєю клінікою?

 

Тоді наша пропозиція для Вас!

Ми щиро впевнені, що кожен має займатися своєю справою, і хочемо зробити так, щоб якомога менше факторів відволікало лікарів від надання медичних послуг і покращення їхньої якості. І цілком очевидно, що без якісного бухгалтерського супроводу уся медична практика може стати величезним головним болем з відповідними наслідками.

Як Ви вже зрозуміли — ми пропонуємо бухгалтерський і кадровий (облік без підбору кадрів) аутсорс для Вашої приватної медичної практики від наших партнерів, яким ми ще у 2019 році довірили вести усі свої субʼєкти господарювання, і жодної секунди не пожалкували про свій вибір, наразі обʼєднавши зусилля. Неважливо, Ви ФОП без найманих працівників чи мережева клініка із достатньо складною структурою — під кожен варіант Ви отримаєте комерційну пропозицію.

Працюємо з усією Україною. Без відпусток, декретів і лікарняних. Також надаємо багато супутніх послуг, наприклад, бухгалтерський аудит, головний бухгалтер, реєстрація чи зміна даних по ФОП чи ТОВ в реєстрі, подача КБВ, оптимізація (структурування) бізнес-моделі тощо. Усе, що потрібно — заповнити гугл-форму за посиланням (https://forms.gle/SiuWt4FrSeByukGp9), а ми Вам надішлемо комерційну пропозицію.

bottom of page