top of page
Наші основні заходи, курси та анонси

Нижче можна побачити наші основні події. Архівні та майбутні. Розташовані в хронологічному порядку.

Медична реформа конференція
Медична реформа — 2020: від А до Я

Наш дебютний захід. Відомі спікери. Більше 250 керівників медичних закладів України. Представники міжнародних організацій. Саме 19.12.2019 почався наш успішний шлях.

Digital PHARMArketing forum 1.0: push it to the limit

Ми готувалися 2 місяці. Рівно за день до оголошення карантину (11.03.2020) ми провели чудовий захід, який зібрав представників більше 50 фармкомпаній. Саме під час проведення форуму ми дізналися, що наступного дня масові заходи заборонені. З того моменту прийнято вважати, що ми бачимо майбутнє.

фармацевтичний форум
онлайн-конференція
Серія онлайн-антиконференцій для лікарів, завідувачів і керівників первинки

Марафон, який тривав впродовж 8-10 годин в день з кожною з аудиторій. Учасники могли підключатися та відключатися у будь-який зручний момент. Спільно обговорювали безліч питань, з якими стикається первинка кожного дня. Складний і цікавий досвід.

Флагманський змішаний (онлайн+офлайн) навчальний курс для керівників медзакладів. Суперконцентрат матеріалу, який викладають у бізнес-школах, ми вмістили у тримісячний цикл занять. Викладачі — визнані фахівці у своїх напрямках, деякі — викладають в бізнес-школах.

кращі керівники первинки
вебінар для головних лікарів
Декілька онлайн-конференцій для управлінців медзакладів

Ми максимально швидко перейшли в онлайн і за цей час встигли провести величезну кількість подій. На один із таких заходів зареєструвалися більше 2 000 учасників.

Медичний SMM: соціальні мережі, месенджери, чат-боти, email, маркетинг (онлайн-курс)

На основі свого багаторічного досвіду роботи в медичному соціальному медіамаркетингу ми розробили свій авторський навчальний курс на основі матеріалу, який ніхто, ніде і ніколи не розповість (навіть за гроші). А ми за гроші ділимося усіми тонкощами та напрацюваннями ведення не тільки своїх проєктів, а і десятків клієнтів-медзакладів (а також окремих відділень і лікарів).

навчальний курс
англійська для лікарів
Курс англійської для лікарів

Зараз прогресивному лікарю без англійської нікуди. Від банального спілкування із закордонними колегами до читання англомовних гайдлайнів в першоджерелах. Саме тому ми розробили унікальний курс медичної англійської, на який запрошуємо учасників із дуже базовим рівнем знань іноземної мови. Вже провели декілька циклів і продовжуємо в тому ж напрямку.

bottom of page