top of page
  • Фото автораМедиторія

«Заднім числом» КМУ вніс зміни у фінансування медичних закладів на тимчасово окупованих територіях

Оприлюднена Постанова КМУ № 1139 від 20.10.2023 року. Зміни торкнулися Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2023 році.


Звертаємо увагу на главу 38, яка присвячена пакету «Забезпечення збереження кадрового потенціалу для надання медичної допомоги населенню, яке перебуває на тимчасово окупованій території». За цим пакетом з 1 вересня 2023 року припиняється виплата коштів спеціалізованим стоматологічним закладам та центрам первинної медичної допомоги, що зареєстровані на тимчасово окупованих територіях України.


Як зазначає Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад», скасування виплат «заднім числом» з боку НСЗУ торкається орієнтовно 78 надавачів первинної медичної допомоги, в трудових відносинах з якими станом на 1 вересня 2023 року перебуває понад 5000 працівників.


З відповідними документами можна ознайомитися за посиланням:

Нагадаємо, Уряд надав дозвіл НСЗУ проводити моніторинг медзакладів щодо дотримання умов ПМГ.

Джерело: КМУ, офіційний лист Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»


P.S.: Перелік наших послуг ось тут!

449 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page