top of page
  • Фото автораМедиторія

МОЗ затвердив новий Уніфікований клінічний протокол для первинки, вторинки та третинки

17 червня 2022 року на сайті Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) України опубліковано наказ № 1039 про затвердження Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Менопаузальні порушення та інші розлади в перименопаузальному періоді».


Що наказують:

  1. Затвердити сам протокол (додаємо оригінал наприкінці публікації).

  2. Внести зміну до Нормативів надання медичної допомоги жіночому населенню за спеціальністю «акушерство і гінекологія» в умовах амбулаторно-поліклінічних лікувальних закладів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 15 липня 2011 року № 417 «Про організацію амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги в Україні», виключивши таблицю «Порушення менопаузи та інші розлади в періоді перед менопаузою» підрозділу IV «Патологія клімаксу та диспластичні процеси» розділу «Гінекологія».

  3. Державному підприємству «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (Бабенко М. М.) забезпечити внесення Уніфікованого клінічного протоколу первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Менопаузальні порушення та інші розлади в перименопаузальному періоді» до Реєстру медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги.

наказ МОЗ 1039 (17.06.2022)
.pdf
Завантажити PDF • 1.16MB


4 970 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page