top of page
  • Фото автораМедиторія

Як взяти участь у проєкті щодо модернізації закладів охорони здоров’я?

Проєкт, який МОЗ України реалізує за підтримки Світового банку, спрямований на відбудову пошкоджених обʼєктів медичної інфраструктури, оновлення приміщень і будівель та модернізацію медзакладів сучасним обладнанням для посилення енергонезалежності.


Медзаклади усіх областей можуть подати заявки та отримати фінансування інфраструктурних проєктів та проєктів зі встановлення сонячних панелей.


Інфраструктурні проєкти стосуються відновлення та модернізації пошкоджених внаслідок бойових дій державних або комунальних медзакладів та підвищення енергоефективності забезпечення доступу до альтернативних джерел енергії.


Окремо медзаклади первинної ланки медичної допомоги можуть подати заявку на встановлення сонячного енергетичного обладнання: сонячних панелей, акумулятора та інвертора.


Пропозиції можуть подавати: військові адміністрації, виконавчі органи сільських, селищних, міських, районних у містах рад, державні і комунальні медзаклади.


Щоб отримати фінансування проєктів з відбудови та оновлення, медичні заклади мають врахувати, які потреби можуть містити їх пропозиції, яким критеріям відбору мають відповідати подані на розгляд проєкти, зокрема, які види медичної допомоги мають надавати медзаклади, в яких будуть реалізовані інфраструктурні проєкти, які документи слід подавати разом із пропозицією. Ця інформація міститься за посиланням.


Детальніше про умови — в операційному посібнику проєкту, розділ 9 — «Механізм відбору інфраструктурних проєктів».


Для участі у відборі проєктів зі встановлення сонячного енергетичного обладнання заклади первинної ланки мають дотриматись умов, викладених у цьому оголошенні.Джерело: МОЗ України


P.S.: Перелік наших послуг ось тут!

515 переглядів0 коментарів

Kommentare


bottom of page