top of page
  • Фото автораМедиторія

МОЗ України хоче надати фельдшерам право виписувати рецепти на ліки

Оприлюднено проєкт наказу МОЗ України «Про внесення змін до Правил виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення та Положення про фельдшерсько-акушерський/фельдшерський пункт».


Наразі фельдшерсько-акушерський/фельдшерський пункт виписує рецепти хронічним хворим на продовження лікування, призначеного лікарем.


МОЗ України пропонує наступне:

  • «Фельдшери відокремлених структурних підрозділів закладів охорони здоров’я, що перебувають у віданні лікаря, до якого прикріплені пацієнти населеного пункту, де розташовані зазначені відокремлені структурні підрозділи закладів охорони здоров’я, МАЮТЬ ПРАВО виписувати рецепти цим пацієнтам, із зазначенням своєї посади та засвідченням рецепта власним підписом та печаткою закладу охорони здоров’я».

Зауваження та пропозиції щодо проєкту наказу (представлено нижче) можна надсилати протягом 15 календарних днів із моменту його оприлюднення (3 серпня 2022 рік) до МОЗ України в електронному вигляді на e-mail: moz.pharma24@gmail.com. Контактна особа: Косенко Ольга Олександрівна, державний експерт Директорату фармацевтичного забезпечення, 044-200-07-98.

Проєкт наказу
.pdf
Завантажити PDF • 15.57MB

425 переглядів0 коментарів

Commentaires


bottom of page