top of page
  • Фото автораМедиторія

Чи можна в Україну ввозити незареєстровану вакцину, придбану за кордоном?

Так! Закон України «Про лікарські засоби» передбачає можливість ввезення незареєстрованих лікарських засобів (у т. ч. вакцин) для індивідуального використання громадянами.


Випадки, коли в Україну можна ввозити незареєстровані ліки, визначені ст. 17 Закону України «Про лікарські засоби», наприклад, дозволене ввезення у випадках:

  • індивідуального використання громадянами

  • стихійного лиха, катастроф, епідемічного захворювання тощо

Ввезення на територію України незареєстрованих вакцин регулюється відповідним Порядком, який затверджено наказом МОЗ України від 26.04.2011 р. № 237 «Про затвердження Порядку ввезення на територію України незареєстрованих лікарських засобів, стандартних зразків, реагентів».


Проте дія наказу призупинена до припинення та скасування воєнного стану в Україні.


Джерело: МОЗ України


264 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page